Velkoobchod

Fiftybeans

Budujete kavárnu, restauraci, hotel, bistro nebo jiný druh občerstvení? Provozujete již delší dobu takový koncept a hledáte nový vítr do plachet?

Pak je pro vás Fiftybeans ta pravá volba.

Máme pro vás několik výhod:

  • Získáte školení zdarma
  • Velkoobchodní slevy
  • Konzultace a quality management

Zastavte se na ochutnávku kávy a prohlídku naší pražírny

Ochutnejte výběrovou kávu Fiftybeans a získejte cenné rady pro správnou přípravu kávy. To vše vás čeká na naší ochutnávce zdarma. Vyplňte prosím následující formulář a náš tým se vám ozve pro sjednání termínu.

Výběrová káva

cms-img

Zelenou kávu nakupujeme přímo od farmářů nebo skrze specializované společnosti a vždy máme jediný cíl: maximální chuťový zážitek. Výběrem zrn se snažíme pokrýt celou paletu chutí a aromat. Ať už se jedná o africké kávy s dominantními citrusovými tóny nebo středoamerické kávy, které jsou chuťově konzervativnější, vždy pečlivě zvažujeme a testujeme, co do aktuální nabídky zařadíme. Káva tedy bude vašim zákazníkům stále chutnat.


Moderní školící centrum

cms-img

Každému z velkoobchodních zákazníků je k dispozici naše plně vybavené školící centrum, které je osazeno kávovary prestižního italské výrobce La Marzocco, precizními mlýnky Mahlkönig a Victoria Arduino a spoustou dalších vychytávek.


Vlastní pražírna

cms-img

Disponujeme nejmodernějšími technologiemi pro pražení kávy. Díky profesionálním pražičkám Coffee-Tech Engeneering Ghibli R15 thermodynamic a FZ-94 Lab Roaster můžeme velmi efektivně rozvinout vše, co v sobě káva ukrývá. Samozřejmostí je sklad zelené kávy s plně regulovatelnými klimatickými podmínkami, který je nutností pro skladování zelené kávy. Příliš nízká, ale také příliš vysoká vlhkost či teplota mohou mít neblahé účinky na kvalitu kávy.

Řekli o nás

S Fiftybeans spolupracujeme již 2 roky a jsme maximálně spokojeni. Nejen že nám poskytují školení pro zaměstnance, ale pěčují také o náš kávovar a mlýnek. Právě díky Fiftybeans jsme objevili výběrovou kávu, která chutná po celou dobu spolupráce výborně.

Aleš Křístek, Tivoli Café

Pražení kávy ve Fiftybeans vždy přizpůsobí našim požadavkům a já mohu mít klid, že bude espresso, které připravujeme z 15 g kávy jako naked shot, chutnat našim zákazníkům. I když je to pro mnohé úplná novinka, nemohou si espresso vynachválit.

Tomáš Konečný, Kafec


Individuální přístup

Ve velkoobchodní spolupráci se nám nejvíce osvědčil individuální přístup. Baví nás pomáhat našim partnerům s přípravou dokonalých šálků kávy. Přizpůsobení pražení pro specifické potřeby vaší provozovny je pro nás samozřejmostí.


Hop